ZDRAVÍM VŠECHNY, CO NA TENTO BLOG ZABLOUDILI (AŤ UŽ ÚMYSLNĚ ČI NÁHODOU).
BOHUŽEL JÁ A MŮJ BLOG SI MUSÍME VZÍT DOVOLENOU.
NEDOKÁŽI ŘÍCT, ZDA JE TO JEN NA PÁR DNÍ ČI NA TÝDNY.
ALE AŽ SI VYŘEŠÍME, CO VYŘEŠIT MUSÍME, OPĚT SE OZVEMEMrkající
ZATÍM VŠEM PŘEJI SAMÉ KRÁSNÉ DNY PLNÉ SLUNÍČKA
Usmívající se

Duben 2013

Večerní procházka

22. dubna 2013 v 21:15 | Pukína |  FOTOČLÁNKY

Dnes k večeru jsem si šla provětrat hlavinku a dětičky:) Měla jsem foťák a chytla pár celkem pěkných záběrů (tedy aspoň pro mě). Já vím, je jich celkem dost, ale nějak už mi to nešlo pokrátit:-)

A už dlouho tady nebyla otázka - Kdo najde ... čmeláčka?


Jako květ

19. dubna 2013 v 1:27 | Pukína |  TÉMA TÝDNE - veršovánky
Dnes ráno jsem udělala neskutečnou chybu - podívala jsem se do zrcadla! Normálně se styku mých očí s tímto předmětem statečně vyhýbám. Ale dnes ty oči potvory nějak ujely tím zakázaným směrem a už to bylo.

Neměla jsem pár dní v úmyslu plodit jakékoliv články. Tušila jsem, že by to nejspíš ani nešlo. Protože mé myšlenky jsou teď neustále v krabicích, o které jen zakopávám a chystám je k převozu na naše nové působiště. Na sebe je dávat nemůžu, neboť můj drahý malý brouček považuje drápání se bez dozoru na dvoumetrovou krabicovou horu jako super zábavu.

Ale - můj ranní střet se zrcadlem mě strašil v hlavě celý den. A stále mi tam vadily verše, které se v průběhu dne usazovaly a hrozily, že pokud nepůjdou ven, budou se mi vysmívat ještě dlouho. Takže je radši vypouštím, ať mám klid:-)

Nedočkavost

14. dubna 2013 v 2:20 | Pukína |  TÉMA TÝDNE
Celý týden se mi to téma mele v hlavě. Rojí se tam spousta nápadů, ale dát je do nějaké (jakékoli) podoby jsem nějak nebyla schopná. Takže teď a tady prostě vyšlu ten roj bez ladu a skladu a uvidíme, co z toho vyleze:)

První "myšlenka" byla - to je ale blbé téma. No, asi to k myšlení mělo daleko. Protože posléze začala má hlavinka plodit spoustu nápadů na článek k tomuto tématu. Jako první vypadlo veršování o dětech (k přečtení zde) , to byla rychlovka. Jenže má touha dostat ty úžasné nápady ze sebe nebyla ještě ukojena.

Už tam budeme?

9. dubna 2013 v 17:19 | Pukína |  TÉMA TÝDNE - veršovánky


Mamí, my se tak moc těšíme!
Jistě si to užijeme.
Když se děti ztišíme,
super výlet prožijeme.

Už tam budem maminko?
Zdaleka ne, miláčku.
A dostanu kokinko?
Na, kousni si koláčku.

Já nemám hlad na koláč,
já bysem chtěl lízátko.
Já zas nemám ráda pláč,
tak buď tiše nakrátko.

Šipky života

5. dubna 2013 v 2:36 | Pukína |  TÉMA TÝDNE

Normálně to nedělám. Ale u tohoto článku je třeba shrnout dění posledních pár dní, aby byl pochopen.

Pondělí - velikonoce pod sněhem - fuj!

Úterý ráno - zjišťuji, že téma týdne jsou šipky. Jsem nadšená, těším se na články. Jediné, co mi okamžitě naskočí a bliká před očima, je hra. A skvělá hra. Měla jsem totiž možnost k tomuto sportu (někteří se možná smějí, ale je to sport) přičichnout blíže. Blíže než jen to, že si u pivka hodím pár šipek do terče... Takže tento týden měl být plný očekávání a těšení se na články.