ZDRAVÍM VŠECHNY, CO NA TENTO BLOG ZABLOUDILI (AŤ UŽ ÚMYSLNĚ ČI NÁHODOU).
BOHUŽEL JÁ A MŮJ BLOG SI MUSÍME VZÍT DOVOLENOU.
NEDOKÁŽI ŘÍCT, ZDA JE TO JEN NA PÁR DNÍ ČI NA TÝDNY.
ALE AŽ SI VYŘEŠÍME, CO VYŘEŠIT MUSÍME, OPĚT SE OZVEMEMrkající
ZATÍM VŠEM PŘEJI SAMÉ KRÁSNÉ DNY PLNÉ SLUNÍČKA
Usmívající se

Máme termín - hurá!

2. ledna 2013 v 15:32 | Pukína |  DENÍČEK můj a mých zlatíček
2. ledna 2013

Tak mi dnes konečně přišla SMS, která oznámila, že můj malý, dvouletý brouček, půjde na operaci. Vyděsili jste se? První reakce možná taková je. Když si uvědomím, jak tam ten drobeček leží na studeném stole, trčí z něj hadičky, svítí mu plno světel do očí, je úplně bezbranný a neví, co se s ním děje,... Ale pak přijde to moje HURÁ! Není totiž vážně nemocný.

Má zvětšené nosní mandle, těžce se mu dýchá, špatně spinká, mluví přes nos,...prostě mu tam zavazí. Druhý důvod, proč jsem celkem (přece jen je to zásah pod narkózou, a i když to tam berou jako na běžícím páse, strach mít budu) klidná je, že dcera už tuto operaci podstoupila 2x (nosní mandle dorůstají) a velmi jí to pomohlo. Vždy u ní v období se zvětšenými mandlemi výrazně vzrostla nemocnost a po odstranění má na delší dobu pokoj. Ještě se to může zvrtnout, pokud brouček onemocní - musí být na operaci zdravý. U dcery jsme ve třech letech šly až na třetí termín, protože jsme se ztrácely v bludném kruhu - buď byla nemocná, tudíž nemohla na operaci, nebo nebylo volné místo. Navíc vyřízení objednávky trvá až půl roku, jsou tam hrozně dlouhé čekačky. A my už teď máme termín! Po měsíci! Hurá!
Takže nezbývá než si držet pěsti a věřit, že nám to vyjde napoprvé a naše malé zlatíčko se konečně pořádně vyspinká a bude si krásně zhluboka dýchat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 10:55 | Reagovat

Chtěla jsem napsat slova útěchy,ale čtu,že už s tím máš zkušenosti.Tak držím pěsti ať to dopadne napoprve.Dcera byla v šesti,ale u takhle malinkého dítěte to taky asi bude jiné :-( ,tomu to těžko vysvětlíš.

2 pukina pukina | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 14:56 | Reagovat

[1]: Nemohla jsem ten komentář najít, mám blog něco přes měsíc a ještě se občas ztrácím :-D Děkuji za hezká slova i za připomenutí, chtěla jsem to zapsat do deníčku a teď už to tam je ;-) Je fakt, že i když je to nějaký zákrok do těla, pomůže to a to je hlavní! A Tvojí dcerce to taky pomohlo? Věřím, že ano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama