ZDRAVÍM VŠECHNY, CO NA TENTO BLOG ZABLOUDILI (AŤ UŽ ÚMYSLNĚ ČI NÁHODOU).
BOHUŽEL JÁ A MŮJ BLOG SI MUSÍME VZÍT DOVOLENOU.
NEDOKÁŽI ŘÍCT, ZDA JE TO JEN NA PÁR DNÍ ČI NA TÝDNY.
ALE AŽ SI VYŘEŠÍME, CO VYŘEŠIT MUSÍME, OPĚT SE OZVEMEMrkající
ZATÍM VŠEM PŘEJI SAMÉ KRÁSNÉ DNY PLNÉ SLUNÍČKA
Usmívající se

Krádež?

1. ledna 2013 v 20:39 | Pukína |  ČLÁNKY - témata, co mě jen tak ťukla
Díky jedné návštěvě mého blogu mám téma k článku...hurá :-(
Je to v podstatě pár dní, co jsem si svůj blog založila. Baví mě psát, občas mám potřebu se k něčemu vyjádřit jako teď a někdy si chci jen uložit své myšlenky, ale psaní do deníčku mě nebaví. Jak jsem řekla, je to pár dní... ještě jsem se tu nestačila ani pořádně rozhlídnout a už jsem "obviněna z krádeže". Nějak nechápu, proč bych to měla dělat, co bych z toho měla? Myslela jsem, že účelem blogu je podělit se s ostatními o své myšlenky, zážitky, nebo se jen tak pochlubit něčím, v čem se nám daří, co se nám líbí a seznámit s tím veřejnost. Kdybych měla číst všechny články, vypisovat si, co kdo psal a pak z toho utvořit nový článek, který bych zveřejnila jako svůj, k čemu by mi to bylo? Nějak mi to hlava nebere... Častá otázka v různých soutěžích je - proč jste se přihlásili? A častá odpověď - chci zjistit, jestli něco umím, jestli se to bude někomu líbit, jestli na to mám... I toto byl jeden z důvodů, proč jsem si založila blog. A kdybych kradla, k čemu by mi to bylo??? Nechápu...

Můj první "veřejný" článek byl k tématu Štědrý den. Chtěla jsem jej pojmout trošku jinak než ostatní a snad se mi to i povedlo. Bohužel se našel někdo, kdo mi tu radost z mé prvotiny trošku znepříjemnil. Někdo, kdo mě v podstatě obvinil z krádeže a navíc,dá se říct, vyhrožoval... Vůbec by mi nevadila kritika, ani to, že se můj článek někomu nelíbí. Každý má svůj názor, každému se líbí něco jiného. Ale když sedíte v noci nad svým prvním článkem a snažíte se, aby zaujal a někdo si jen tak řekne, že jsou to jeho myšlenky a já mu je sebrala, mrzí to...
Ale rozhodně mi tento můj "návštěvník" nestojí za to, abych se s ním hádala o tom, kde je pravda a nadále se zabývala tím, proč tak kolem sebe prská... třeba si není až tak jistý svým výkonem, ale to je jeho věc. Ať si myslí, že je jedinečný, ať si hledá v každém článku něco "svého", ať si znepříjemňuje psaní novým nadšencům,... Já místo toho budu dělat to, proč jsem si svůj blog založila. Budu psát, fotit, svěřovat se,... Věřím tomu, že se někdy stane, že budu mít v článku stejnou myšlenku jako někdo jiný a naopak - že někdo napíše stejnou myšlenku jako já (o to víc, když píšeme na stejné téma). Vím, že to nebude proto, že bych od někoho opisovala, já mám svědomí naprosto čisté! A když udělám radost aspoň jednomu človíčku tím, co mě baví, co jsem napsala,... budu moc ráda.
P.S. : za dobu, co jsem si tu vylívala srdíčko, se objevily u mého nového článku - na téma týdne - krásné a pozitivní komentáře, které mě samozřejmě moc potěšily a podpořily. MNOHOKRÁT DĚKUJI!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Massacrew Massacrew | E-mail | Web | 30. ledna 2013 v 9:53 | Reagovat

Jééé, zase další nevrlý občan této země, jenž rád ryje do druhých. :( Neřeš to, já si jdu teď přečíst Tvůj článek na ono téma, určitě bude super a bude jedinečný, jelikož jsi ho psala Ty a nekopírovala. I kdyby sis udělala deník, co kdo na to téma napsal a ze všech myšlenek udělala jeden článek, byl byl originální, jelikož bys do toho vložila určitě i své názory. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama